Marketvip.pl z siedzibą we Wrocławiu, ul. Agrestowa 143/4. prowadzący działalność handlową w zakresie sprzedaży artykułów, ELEKTORNICZNYCH, SMARTWATCHY, SMARTFONÓW, APARATÓW CYFROWYC, , DROBNEGO AGD, RTV, AKCESORII DLA ZWIERZĄT, PRODUKTÓW DO DOMU I OGRODU, ARTYKUŁY DO PIĘLEGNACJI CIAŁĄ, która kontynuuje działalność działu Handlu Internetowego, podmiotu obecnego w branży od 2017 roku. Pracownicy sklepu to zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w handlu tradycyjnym,  w e-commerce. Otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród (w tym tak prestiżowych jak Smok Biznesu, wyróżnienie Money i Wprost w rankingu sklepów internetowych).  Od samego początku sukcesywnie rozwijamy naszą ofertę, starając się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Umożliwiamy Państwu wybór  spośród ponad 1000 towarów wiodących światowych producentów.
Głównym naszym celem jest dostarczenie produktów wysokiej jakości, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym terminie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów zarządzania informacją oraz obserwacjom światowych trendów, udało nam się maksymalnie obniżyć koszty obsługi sprzedażowej. To dzięki temu oferujemy towary  w tak okazyjnych cenach.
W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów i dostosowując się do wymogów rynku uruchomiony został sklep internetowy www.marketvip.pl. Ideą sklepu są bezpieczne, łatwe, oszczędzające czas i pieniądze zakupy naszych produktów za pośrednictwem Internetu.
Miliony internautów w Polsce skorzystały już z tej formy zakupów, a stale zwiększająca się ich liczba świadczy o niezwykle szybkim tempie rozwoju internetowej formy sprzedaży. Stały kontakt z polskimi przedstawicielami importerów i producentów zapewnia sklepowi dynamiczny rozwój oraz dostępność do towaru. Jesteśmy otwarci na sugestie i opinie dotyczące funkcjonowania naszego sklepu. Wszystkie otrzymane informacje przeanalizujemy i dołożymy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych przyszłych Klientów. 

DANE FIRMY

Marketvip
Zofia Kruszewska
ul. Agrestowa 143/4
53-035 Wrocław
NIP: 611-114-38-98
REGON 23084797

Wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyki we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy
Konto bankowe:
SANTANDER  BANK POLSKA S.A.
20 1090 2590 0000 0001 4744 9143

Kontakt
Marketvip.pl
ul. Agrestowa 143/4
53-035 Wrocław
marketvip@op.pl

INFOLINIA: 724 206 570
Infolinia Biura Obsługi Klienta czynna w godzinach 9:00-18:00 (pon-pt)